Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Piłce Siatkowej Plażowej dla Łódzkiego!

Mamy znów złoto OOM🏆🥇🏆
W Świdniku k. Lublina zakończył się turniej finałowy XXX Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w siatkówce plażowej dziewcząt.
W turnieju finałowym świetnie zaprezentowały się siatkarki reprezentujące województwo łódzkie:
🥈 Srebrne medale wywalczyły Martyna Bulzacka i Hania Puchała (ŁMLKS Łaskovia Łask)!
🥉 Brązowy medal powędrował na konto Roksany Wojtasik (ŁMLKS Łaskovia Łask) grającej w parze z Amelką Panek (TPS Lublin)!
5️⃣ Na piątym miejscu uplasowały się nasze młodsze kadetki, Roksana Hankiewicz i Oliwka Janiszewska (UKS Volley 34 Łódź)!
1️⃣3️⃣ Trzynastą lokatę zajęły Ola Balicka i Marika Król (MUKS LO 47 Budowlani Łódź)!
Suma świetnych rezultatów naszych par sprawiła, że województwo łódzkie zajęło pierwsze miejsce w klasyfikacji województw podczas tegorocznej Olimpiady!
Wielkie brawa dla wszystkich naszych siatkarek, trenerów i wspierających je rodziców!