Zawodnik łodzkiej Wifamy mistrzem świata kadetów

Reprezentacja Polski, a wsród niej Damian Domagała (zawodnik KS Wifama Łódź), zdobyła złoty medal Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej do lat 19-tu. Polska w meczu finałowym zmierzyła się z drużyną gospodarzy, czyli reprezentacją Argentyny. Polacy przegrywali już w setach 1:2, jednak poprawa gry naszych kadrowiczów przyniosła skutek w postaci wygranej czwartej i piątej partii.

W pierwszym secie meczu finałowego trener Sebastian Pawlik dokonał zmiany i Jakuba Ziobrowskiego na ataku zmienił Damian Domagała, który na Mundial został powołany jako rok młodszy.