Puchar oraz medal Sp 56 Wifama Łódź

Kontynuując dobrą passę młodzi zawodnicy łódzkiej SP 56 Wifama tym razem z ogólnopolskiego turnieju mini siatkówki w Sulechowie przywieźli srebro. Rozgrywki odbyły się w pięknej hali przy udziale szerokiej publiczności. Do rozgrywek o „Puchar Burmistrza Sulechowa Romana Rakowskiego” w dn. 26-10-2014 wystąpiło 18 drużyn kat.3 oraz 8 drużyn kat.4.

System rozgrywek obejmował 3 fazy – grupową, półfinałową oraz finał w którym cztery zespoły rywalizowały systemem „każdy z każdym”

W skład naszego zespołu wchodzili: Tomasz Kwieciński, Alan Prądzyński oraz bracia Kacper i Oliwier Pakos.

W finale nasz zespół pokonał zwycięzcę turnieju –Kędzierzyn Koźle 2:1, uległ gospodarzom z Sulechowa 1:2 oraz pokonał drużynę z Gubina 2:0. O końcowej klasyfikacji decydował stosunek setów.