Decydujące rozstrzygnięcie w III lidze kobiet we wtorek

Niesamowite emocje towarzyszą finałowi III ligi kobiet w naszym województwie. Po dwóch meczach play-off zarówno Start Łódź jak i Lider Konstantynów Łódzki mają na koncie po jednej wygranej. Oba mecze zakończyły się po tie-breakach, a decydujące spotkanie już we wtorek, 5 marca, w hali Startu.

W pierwszym spotkaniu siatkarki łódzkiego Startu wygrały po zaciętej, pięciosetowej walce 3:2. W drugim, rozgrywanym w Konstantynowie Łódzkim w ostatnią niedzielę, również nie zabrakło emocji. Lider wygrywał już 2:0, ale łodzianki wyrównały i mogły rozstrzygnąć spotkanie i całą rywalizację w piątym secie. Lepsze jednak okazały się podopieczne trenera Sławomira Kołcza i do rozstrzygnięcia o tym, kto zdobędzie złoty medal mistrzostw województwa będzie potrzebne trzecie spotkanie.

Decydujący mecz już we wtorek, 5 marca o g. 19:30 w hali łódzkiego Startu. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców.

Start Łódź – Lider Konstantynów Łódzki 3:2
(31:29, 25:23, 16:25, 17:25, 15:11)

Lider Konstantynów Łódzki – Start Łódź 3:2
(25:23, 29:27, 20:25, 25:27, 15:7)

stan rywalizacji play-off: 1:1

W drugim meczu o 3. miejsce siatkarki MKS16 Łódź po raz drugi pokonały bez straty seta Skrę Bełchatów i zdobyły brązowe medale mistrzostw województwa.