UKS LIDER zdobywa brązowy medal w Finałowym Turnieju Kinder Sport +(trójki)

W XVIII Turnieju Finałowym Mistrzostw Polski w o Puchar Kinder Sport+ w Mini Siatkówce – Zabrze 2012 w dniach 1-2 lipca dwunastoletnie siatkarki (kat. trójki) reprezentujące UKS Lider Konstantynów Łódzki po emocjonujących meczach wywalczyły brązowy medal Mistrzostw Polski. Pierwszego dnia rozegrano dwie rundy, w których zawodniczki wygrały wszystkie mecze, a przeciwniczki nie zdołały ugrać nawet 20 pkt. Drugi dzień to już walka w najlepszej ósemce turnieju. W meczu o miejsca 1-2 UKS Lider Konstantynów trafił na zespół z Wieliczki, z którym dzień wcześniej wygrały zdecydowanie do 15. Jednak w walce o złoto zawodniczki z Wieliczki rozegrały swój najlepszy mecz na turnieju wygrywając z naszą drużyną. UKS Lider pozostała walka o brązowy medal z drużyną Rosario Lubowidz, która w półfinale uległa MUKS 13 Radom. Jednak mecz o brązowy medal upływał cały czas pod kontrolą młodych siatkarek z UKS Lider Konstantynów, które dominowały w każdym elemencie gry. Zdecydowanie wygrały do 17 i tym samym pierwszy raz w krótkiej ( pięcioletniej) historii klubu wywalczyły brązowy medal Mistrzostw Polski.

Skład uczestniczek Finałów Mistrzostw Polski w Zabrzu: Brązowy medal: LIDER I- Natalia Kołcz (kapitan), Tarnowska Aneta, Garstka Karolina, Kędziora Justyna,

Miejsce 23 dla UKS Lider II w składzie: Matyja Julia, Bieńkowska Ola, Wsiak Oliwia, Kucharska Weronika