KOLEJNY SUKCES SIATKARZY SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 56 W ŁODZI

W dniach 1-2 lipca 2012 w Zabrzu odbył się wielki Finał Mistrzostw Polski w mini siatkówce KINDER+SPORT. Jest to największa siatkarska impreza sportowa organizowana pod patronatem Polskiego Związku Piłki Siatkowej, w której startują najlepsze zespoły szkolne i klubowe z całego kraju. W całej tegorocznej edycji- począwszy od eliminacji wojewódzkich- wystartowało kilkadziesiąt tysięcy młodych siatkarzy.
Reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 56 w Łodzi która jest bezpośrednim zapleczem Klubu Sportowego WIFAMA ŁÓDŹ wygrała turniej w kategorii „czwórek” chłopców i zdobyła tytuł Mistrza Polski pokonując w półfinale Gryf Brzesko a w finale Serbinów Biała Podlaska 25:20. Tym samym siatkarze z 56ej zdobyli w tym roku koronę Polski zwyciężając zarówno w rozgrywkach Polskiego Związku Piłki Siatkowej jak i Szkolnego Związku Sportowego.