SREBRO DLA WIFAMY

W dniach 5-6 grudnia 2015 roku w Częstochowie odbył się XV Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej w Mini Piłce Siatkowej Chłopców o Puchar Spółdzielni Mieszkaniowej Północ.

Do turnieju zgłosiła się rekordowa liczba zespołów: w dwójkach 28 drużyn, w trójkach 19, a w czwórkach 21. Turniej zgromadził najlepsze w Polsce siatkarskie ośrodki szkolące dzieci i był świetną okazją do sprawdzenia sił przed rozpoczęciem ogólnopolskiego cyklu turniejów minisiatkówki.

W turnieju nie zabrakło oczywiście WIFAMY Łódź. Podopieczni trenera Krzysztofa Domagały spisali się bardzo dobrze. „Trójka” w składzie Przemek Jóźwiak, Oliwier Lewandowski, Krzysztof Lewandowski i Krzysztof Budziewski zajęła VII miejsce. Natomiast w kategorii „dwójek” aż dwa zespoły awansowały do grupy mistrzowskiej. Adam Rajchelt/Oliwier Pakos przegrali tylko jeden mecz z bardzo dobrą dwójką Ataku Elbląg 19:21 i zostali vicemistrzami turnieju. Dawid Walenciak/Jakub Szczepański/Alan Kropidłowski uplasowali się na bardzo dobrym VI miejscu. Igor Zwoliński/Mateusz Piechocki/Jakub Królicki zajęli XIII miejsce.