Sukces

BARDZO UDANY START SIATKARZY WIFAMY ŁÓDŻ  I REPREZENTACJI SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 56 W OGÓLNOPOLSKIM TURNIEJU MINI SIATKÓWKI W MASŁOWIE k. KIELC
Turniej odbył się w weekend 28.02 – 1.03 i gościł wszystkie najlepsze drużyny naszego kraju w trzech kategoriach wiekowych (dwójki, trójki i czwórki). Bardzo dobrze zaprezentowali się na nim uczniowie SP 56, którzy reprezentowali barwy Wifamy Łódź. Na szczególne uznanie zasłużyła TRÓJKA w składzie Kacper Pakos (MVP turnieju) Tomek Kwieciński, Alan Prądzyński, Rafał Głoskowski, która została MISTRZEM TURNIEJU pokonując w ostatecznej rywalizacji medalistów ostatnich Mistrzostw Polski.
CZWÓRKA w składzie Przemek Ogłaska, Adam Karzatka, Kacper Grochulski, Jakub Chaber, Julek Klinke i Wiktor Szcześniak zajęła X miejsce.
DWÓJKI – Adam Rajchelt/Oliwier Pakos jako rok młodsi zajęli bardzo dobre VI miejsce,  Krzyś Lewandowski/Przemek Jóźwiak XVII miejsce, Igor Zwoliński/Mateusz Piechocki/Dawid Walenciak XX miejsce.

Trenerem zespołów jest KRZYSZTOF DOMAGAŁA.