Sezon :
Kategoria wiekowa :
Rodzaj rozgrywek :
Grupa 1
1.Dargfil Tomaszów Mazowiecki
2.UKS LIDER Konstantynów Ł.
3.ŁKS SMS MG 13 Łódź
4.Łaskovia Łask
5.UMKS Tuszyn
6.Juvenia Rawa Mazowiecka
Grupa 2
1.MUKS ABIS SP 64 Łódź
2.MKS 16 Łódź
3.CZWÓRKA Aleksandrów Ł.
4.MKS Skier-Vis Skierniewice
5.UKS Ozorków
6.Włókniarz Zgierz
Grupa 3
1.MUKS Siatkarz Wieluń
2.Akademia Siatkówki
3.OMEGA Kleszczów
4.EKS Skra Bełchatów
5.LIBERO Pajęczno
6.Czarni Szczerców
Runda 1Runda 2
2014-10-17
1.Dargfil Tomaszów Mazowiecki - UKS LIDER Konstantynów Ł.0 : 3
2.ŁKS SMS MG 13 Łódź - Łaskovia Łask3 : 0
3.Juvenia Rawa Mazowiecka - UMKS Tuszyn3 : 0
4.MUKS ABIS SP 64 Łódź - MKS 16 Łódź3 : 0
5.CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - MKS Skier-Vis Skierniewice3 : 0
6.UKS Ozorków - Włókniarz Zgierz0 : 3
7.MUKS Siatkarz Wieluń - Akademia Siatkówki3 : 0
8.OMEGA Kleszczów - EKS Skra Bełchatów0 : 3
9.LIBERO Pajęczno - Czarni Szczerców2 : 3
2014-10-24
10.UKS LIDER Konstantynów Ł. - UMKS Tuszyn3 : 0
11.Łaskovia Łask - Juvenia Rawa Mazowiecka0 : 3
12.Dargfil Tomaszów Mazowiecki - ŁKS SMS MG 13 Łódź3 : 2
13.MKS 16 Łódź - Włókniarz Zgierz0 : 3
14.MKS Skier-Vis Skierniewice - UKS Ozorków1 : 3
15.MUKS ABIS SP 64 Łódź - CZWÓRKA Aleksandrów Ł.3 : 0
16.Akademia Siatkówki - Czarni Szczerców3 : 0
17.EKS Skra Bełchatów - LIBERO Pajęczno3 : 0
18.MUKS Siatkarz Wieluń - OMEGA Kleszczów3 : 1
2014-10-31
19.ŁKS SMS MG 13 Łódź - UKS LIDER Konstantynów Ł.3 : 1
20.Juvenia Rawa Mazowiecka - Dargfil Tomaszów Mazowiecki0 : 3
21.UMKS Tuszyn - Łaskovia Łask3 : 0
22.CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - MKS 16 Łódź3 : 1
23.UKS Ozorków - MUKS ABIS SP 64 Łódź0 : 3
24.Włókniarz Zgierz - MKS Skier-Vis Skierniewice2 : 3
25.OMEGA Kleszczów - Akademia Siatkówki3 : 0
26.LIBERO Pajęczno - MUKS Siatkarz Wieluń0 : 3
27.Czarni Szczerców - EKS Skra Bełchatów0 : 3
2014-11-07
28.UKS LIDER Konstantynów Ł. - Łaskovia Łask3 : 0
29.Dargfil Tomaszów Mazowiecki - UMKS Tuszyn3 : 0
30.ŁKS SMS MG 13 Łódź - Juvenia Rawa Mazowiecka3 : 0
31.MKS 16 Łódź - MKS Skier-Vis Skierniewice1 : 3
32.MUKS ABIS SP 64 Łódź - Włókniarz Zgierz3 : 0
33.CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - UKS Ozorków3 : 0
34.Akademia Siatkówki - EKS Skra Bełchatów0 : 3
35.MUKS Siatkarz Wieluń - Czarni Szczerców3 : 0
36.OMEGA Kleszczów - LIBERO Pajęczno3 : 0
2014-11-14
37.Juvenia Rawa Mazowiecka - UKS LIDER Konstantynów Ł.0 : 3
38.UMKS Tuszyn - ŁKS SMS MG 13 Łódź0 : 3
39.Łaskovia Łask - Dargfil Tomaszów Mazowiecki0 : 3
40.UKS Ozorków - MKS 16 Łódź3 : 0
41.Włókniarz Zgierz - CZWÓRKA Aleksandrów Ł.3 : 0
42.MKS Skier-Vis Skierniewice - MUKS ABIS SP 64 Łódź0 : 3
43.LIBERO Pajęczno - Akademia Siatkówki2 : 3
44.Czarni Szczerców - OMEGA Kleszczów1 : 3
45.MUKS Siatkarz Wieluń - EKS Skra Bełchatów0 : 3
2014-11-21
1a.UKS LIDER Konstantynów Ł. - Dargfil Tomaszów Mazowiecki3 : 1
2a.Łaskovia Łask - ŁKS SMS MG 13 Łódź0 : 3
3a.UMKS Tuszyn - Juvenia Rawa Mazowiecka0 : 3
4a.MKS 16 Łódź - MUKS ABIS SP 64 Łódź0 : 3
5a.MKS Skier-Vis Skierniewice - CZWÓRKA Aleksandrów Ł.0 : 3
6a.Włókniarz Zgierz - UKS Ozorków0 : 3
7a.Akademia Siatkówki - MUKS Siatkarz Wieluń0 : 3
8a.EKS Skra Bełchatów - OMEGA Kleszczów3 : 0
9a.Czarni Szczerców - LIBERO Pajęczno1 : 3
2014-11-28
10a.UMKS Tuszyn - UKS LIDER Konstantynów Ł.0 : 3
11a.Juvenia Rawa Mazowiecka - Łaskovia Łask3 : 1
12a.ŁKS SMS MG 13 Łódź - Dargfil Tomaszów Mazowiecki0 : 3
13a.Włókniarz Zgierz - MKS 16 Łódź3 : 0
14a.UKS Ozorków - MKS Skier-Vis Skierniewice3 : 0
15a.CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - MUKS ABIS SP 64 Łódź0 : 3
16a.Czarni Szczerców - Akademia Siatkówki0 : 3
17a.LIBERO Pajęczno - EKS Skra Bełchatów0 : 3
18a.OMEGA Kleszczów - MUKS Siatkarz Wieluń3 : 2
2014-12-05
19a.UKS LIDER Konstantynów Ł. - ŁKS SMS MG 13 Łódź3 : 1
20a.Dargfil Tomaszów Mazowiecki - Juvenia Rawa Mazowiecka3 : 0
21a.Łaskovia Łask - UMKS Tuszyn2 : 3
22a.MKS 16 Łódź - CZWÓRKA Aleksandrów Ł.3 : 0
23a.MUKS ABIS SP 64 Łódź - UKS Ozorków3 : 0
24a.MKS Skier-Vis Skierniewice - Włókniarz Zgierz1 : 3
25a.Akademia Siatkówki - OMEGA Kleszczów3 : 1
26a.MUKS Siatkarz Wieluń - LIBERO Pajęczno3 : 0
27a.EKS Skra Bełchatów - Czarni Szczerców3 : 0
2014-12-12
28a.Łaskovia Łask - UKS LIDER Konstantynów Ł.0 : 3
29a.UMKS Tuszyn - Dargfil Tomaszów Mazowiecki0 : 3
30a.Juvenia Rawa Mazowiecka - ŁKS SMS MG 13 Łódź0 : 3
31a.MKS Skier-Vis Skierniewice - MKS 16 Łódź3 : 0
32a.Włókniarz Zgierz - MUKS ABIS SP 64 Łódź0 : 3
33a.UKS Ozorków - CZWÓRKA Aleksandrów Ł.3 : 0
34a.EKS Skra Bełchatów - Akademia Siatkówki3 : 0
35a.Czarni Szczerców - MUKS Siatkarz Wieluń0 : 3
36a.LIBERO Pajęczno - OMEGA Kleszczów0 : 3
2014-12-19
37a.UKS LIDER Konstantynów Ł. - Juvenia Rawa Mazowiecka3 : 0
38a.ŁKS SMS MG 13 Łódź - UMKS Tuszyn3 : 0
39a.Dargfil Tomaszów Mazowiecki - Łaskovia Łask3 : 0
40a.MKS 16 Łódź - UKS Ozorków0 : 3
41a.CZWÓRKA Aleksandrów Ł. - Włókniarz Zgierz2 : 3
42a.MUKS ABIS SP 64 Łódź - MKS Skier-Vis Skierniewice3 : 0
43a.Akademia Siatkówki - LIBERO Pajęczno3 : 0
44a.OMEGA Kleszczów - Czarni Szczerców3 : 0
45a.EKS Skra Bełchatów - MUKS Siatkarz Wieluń3 : 0
Grupa 1
l.p.drużynailość meczypunktysety zdobytesety stracone
1.UKS LIDER Konstantynów Ł.1027285
2.Dargfil Tomaszów Mazowiecki1023258
3.ŁKS SMS MG 13 Łódź10222410
4.Juvenia Rawa Mazowiecka10121219
5.UMKS Tuszyn105626
6.Łaskovia Łask101330
Grupa 2
l.p.drużynailość meczypunktysety zdobytesety stracone
1.MUKS ABIS SP 64 Łódź1030300
2.UKS Ozorków10181813
3.Włókniarz Zgierz10182015
4.CZWÓRKA Aleksandrów Ł.10131419
5.MKS Skier-Vis Skierniewice1081124
6.MKS 16 Łódź103527
Grupa 3
l.p.drużynailość meczypunktysety zdobytesety stracone
1.EKS Skra Bełchatów1030300
2.MUKS Siatkarz Wieluń10222310
3.OMEGA Kleszczów10172015
4.Akademia Siatkówki10141518
5.LIBERO Pajęczno105728
6.Czarni Szczerców102529

wygrana za 3 pkt (3pkt:0pkt) dotyczy wyników 3:0, 3:1, - 3:2 (2pkt:1pkt)



 
 
Łódzki Związek Piłki Siatkowej
al. Bandurskiego 7, lokal 49
94-020 Łódź
wejście P03, poziom -1
tel: 509-022-701   e-mail: biuro@siatka-lodzkie.pl