Klasy sędziowskie :

Klasa sędziowska : MIĘDZYNARODOWA
Kołodziejczyk  Janusz    rok ur.: 1952
miasto: Łódź
rok ukończenia kursu: 1976
uprawnienia: szczebel centralny
Klasa sędziowska : PAŃSTWOWA
Bilkowski  Piotr    rok ur.: 1979
miasto: Łódź
rok ukończenia kursu: 1998
uprawnienia: szczebel centralny
Czerwiński  Andrzej    rok ur.: 1958
miasto: Łódź
rok ukończenia kursu: 1981
uprawnienia: szczebel centralny
Jabłoński  Bartosz    rok ur.: 1977
miasto: Łódź
rok ukończenia kursu: 1999
uprawnienia: szczebel centralny
Kopacz  Henryk    rok ur.: 1950
miasto: Zelów
rok ukończenia kursu: 1966
uprawnienia: liga wojewódzka
Mencel  Katarzyna    rok ur.: 1973
miasto: Łódź
rok ukończenia kursu: 1999
uprawnienia: szczebel centralny
Wojtunik  Krzysztof    rok ur.: 1980
miasto: Łódź
rok ukończenia kursu: 1998
uprawnienia: szczebel centralny
Klasa sędziowska : ZWIĄZKOWA
Choroba  Piotr    rok ur.: 1952
miasto: Kutno
rok ukończenia kursu: 1976
uprawnienia: liga wojewódzka
Ciszewski  Łukasz    rok ur.: 1981
miasto: Łódź
rok ukończenia kursu: 1999
uprawnienia: szczebel centralny
Grzyb  Aleksandra    rok ur.: 1983
miasto: Łódź
rok ukończenia kursu: 2002
uprawnienia: szczebel centralny
Olszycka  Aneta    rok ur.: 1978
miasto: Łódź
rok ukończenia kursu: 1998
uprawnienia: szczebel centralny
Sawoniuk  Marcin    rok ur.: 1982
miasto: Łódź
rok ukończenia kursu: 2004
uprawnienia: szczebel centralny
Taroń  Adam    rok ur.: 1979
miasto: Gałków Mały
rok ukończenia kursu: 2001
uprawnienia: szczebel centralny
Włosek  Kamil    rok ur.: 1985
miasto: Tomaszów Mazowiecki
rok ukończenia kursu: 2003
uprawnienia: szczebel centralny
Żabicki  Bogdan    rok ur.: 1956
miasto: Łódź
rok ukończenia kursu: 1977
uprawnienia: liga wojewódzka
Klasa sędziowska : I
Baran  Przemysław    rok ur.: 1965
miasto: Tomaszów Mazowiecki
rok ukończenia kursu: 2003
uprawnienia: liga wojewódzka
Bartodziejski  Robert    rok ur.: 1965
miasto: Wieluń
rok ukończenia kursu: 2005
uprawnienia: liga wojewódzka
Bienias  Przemysław    rok ur.: 1973
miasto: Ozorków
rok ukończenia kursu: 2001
uprawnienia: liga wojewódzka
Bilski  Robert    rok ur.: 1979
miasto: Pajęczno
rok ukończenia kursu: 2000
uprawnienia: liga wojewódzka
Bogusławski  Andrzej    rok ur.: 1956
miasto: Łódź
rok ukończenia kursu: 1981
uprawnienia: liga wojewódzka
Borowski  Kamil    rok ur.: 1988
miasto: Łask
rok ukończenia kursu: 2007
uprawnienia: liga wojewódzka
Bors  Jakub    rok ur.: 1994
miasto: Łódź
rok ukończenia kursu: 2013
uprawnienia: liga młodzieżowa
Brożyna  Andrzej    rok ur.: 1953
miasto: Bełchatów
rok ukończenia kursu: 1993
uprawnienia: liga wojewódzka
Brzeziński  Michał    rok ur.: 1987
miasto: Głowno
rok ukończenia kursu: 2007
uprawnienia: szczebel centralny
Cieślak  Michał    rok ur.: 1982
miasto: Koluszki
rok ukończenia kursu: 2013
uprawnienia: liga młodzieżowa
Dębski  Dominik    rok ur.: 1990
miasto: Sieradz
rok ukończenia kursu: 2009
uprawnienia: liga młodzieżowa
Dobrowolski  Marek    rok ur.: 1967
miasto: Łódź
rok ukończenia kursu: 1984
uprawnienia: liga wojewódzka
Dropiński  Michał    rok ur.: 1981
miasto: Ozorków
rok ukończenia kursu: 2000
uprawnienia: liga wojewódzka
Dyszerowicz  Paulina    rok ur.: 1989
miasto: Łódź
rok ukończenia kursu: 2013
uprawnienia: liga młodzieżowa
Gawot  Krzysztof    rok ur.: 1962
miasto: Rawa Mazowiecka
rok ukończenia kursu: 1991
uprawnienia: liga wojewódzka
Gorzelak  Jakub    rok ur.: 1983
miasto: Tomaszów Mazowiecki
rok ukończenia kursu: 2003
uprawnienia: liga młodzieżowa
Grzelak  Marcin    rok ur.: 1976
miasto: Łódź
rok ukończenia kursu: 1999
uprawnienia: liga wojewódzka
Humerski  Czesław    rok ur.: 1958
miasto: Łódź
rok ukończenia kursu: 1986
uprawnienia: liga wojewódzka
Janecki  Jerzy    rok ur.: 1945
miasto: Łódź
rok ukończenia kursu: 1990
uprawnienia: liga wojewódzka
Januszkiewicz  Tadeusz    rok ur.: 1958
miasto: Sieradz
rok ukończenia kursu: 1981
uprawnienia: liga wojewódzka
Jung  Magdalena    rok ur.: 1989
miasto: Łódź
rok ukończenia kursu: 2007
uprawnienia: liga młodzieżowa
Kadziak  Zdzisław    rok ur.: 1937
miasto: Łódź
rok ukończenia kursu: 1964
uprawnienia: liga młodzieżowa
Kamiński  Marek    rok ur.: 1953
miasto: Rawa Mazowiecka
rok ukończenia kursu: 1981
uprawnienia: liga wojewódzka
Kanicka  Bogna    rok ur.: 1969
miasto: Wieluń
rok ukończenia kursu: 2000
uprawnienia: liga wojewódzka
Kisiel  Jacek    rok ur.: 1965
miasto: Piotrków Trybunalski
rok ukończenia kursu: 1999
uprawnienia: liga wojewódzka
Kołodziej  Andrzej    rok ur.: 1975
miasto: Wieruszów
rok ukończenia kursu: 2005
uprawnienia: liga wojewódzka
Komorek  Tadeusz    rok ur.: 1953
miasto: Zduńska Wola
rok ukończenia kursu: 1982
uprawnienia: liga wojewódzka
Kozłowska  Katarzyna    rok ur.: 1989
miasto: Radom
rok ukończenia kursu: 2013
uprawnienia: liga młodzieżowa
Kryda  Paweł    rok ur.: 1992
miasto: Łódź
rok ukończenia kursu: 2009
uprawnienia: szczebel centralny
Kujawska  Irmina    rok ur.: 1994
miasto: Bukowiec
rok ukończenia kursu: 2013
uprawnienia: liga młodzieżowa
Kuś  Dominik    rok ur.: 1986
miasto: Łowicz
rok ukończenia kursu: 2007
uprawnienia: liga wojewódzka
Lewera  Jacek    rok ur.: 1969
miasto: Pajęczno
rok ukończenia kursu: 2000
uprawnienia: liga wojewódzka
Lewicki  Tomasz    rok ur.: 1976
miasto: Kutno
rok ukończenia kursu: 2009
uprawnienia: liga wojewódzka
Marynowski  Miłosz    rok ur.: 1988
miasto: Pabianice
rok ukończenia kursu: 2011
uprawnienia: liga młodzieżowa
Marynowski  Błażej    rok ur.: 1984
miasto: Łódź
rok ukończenia kursu: 2011
uprawnienia: liga młodzieżowa
Nowakowska  Anna    rok ur.: 1977
miasto: Łódź
rok ukończenia kursu: 2009
uprawnienia: liga młodzieżowa
Pawlak  Justyna    rok ur.: 1978
miasto: Ozorków
rok ukończenia kursu: 2000
uprawnienia: liga młodzieżowa
Piotrowski  Wojciech    rok ur.: 1995
miasto: Rawa Mazowiecka
rok ukończenia kursu: 2013
uprawnienia: liga młodzieżowa
Plajzer  Janusz    rok ur.: 1960
miasto: Zduńska Wola
rok ukończenia kursu: 1982
uprawnienia: liga wojewódzka
Płaza  Zbigniew    rok ur.: 1957
miasto: Łódź
rok ukończenia kursu: 1993
uprawnienia: liga wojewódzka
Raczkowski  Jacek    rok ur.: 1979
miasto: Łask
rok ukończenia kursu: 2001
uprawnienia: liga wojewódzka
Rupniewski  Ryszard    rok ur.: 1957
miasto: Tomaszów Mazowiecki
rok ukończenia kursu: 1979
uprawnienia: liga wojewódzka
Sasak  Krzysztof    rok ur.: 1989
miasto: Łódź
rok ukończenia kursu: 2006
uprawnienia: liga wojewódzka
Sekieta  Henryk    rok ur.: 1950
miasto: Łódź
rok ukończenia kursu: 1996
uprawnienia: liga młodzieżowa
Sędkowski  Kamil    rok ur.: 1985
miasto: Tomaszów Mazowiecki
rok ukończenia kursu: 2003
uprawnienia: szczebel centralny
Skawińska  Magdalena    rok ur.: 1976
miasto: Sieradz
rok ukończenia kursu: 2005
uprawnienia: liga wojewódzka
Skórka  Łukasz    rok ur.: 1988
miasto: Łódź
rok ukończenia kursu: 2007
uprawnienia: liga wojewódzka
Sobczak  Radosław    rok ur.: 1981
miasto: Łódź
rok ukończenia kursu: 2002
uprawnienia: liga młodzieżowa
Strawiński  Rafał    rok ur.: 1969
miasto: Tomaszów Mazowiecki
rok ukończenia kursu: 2003
uprawnienia: liga młodzieżowa
Szymczak  Dariusz    rok ur.: 1957
miasto: Tomaszów Mazowiecki
rok ukończenia kursu: 1978
uprawnienia: liga wojewódzka
Taraszkiewicz  Zbigniew    rok ur.: 1962
miasto: Sadkowice
rok ukończenia kursu: 1988
uprawnienia: liga wojewódzka
Trawczyński  Piotr    rok ur.: 1975
miasto: Pajęczno
rok ukończenia kursu: 2003
uprawnienia: liga wojewódzka
Wojtczak  Tomasz    rok ur.: 1978
miasto: Ozorków
rok ukończenia kursu: 2002
uprawnienia: liga wojewódzka
Woźniak  Halina    rok ur.: 1961
miasto: Łódź
rok ukończenia kursu: 1984
uprawnienia: liga wojewódzka
Zając  Andrzej    rok ur.: 1964
miasto: Tomaszów Mazowiecki
rok ukończenia kursu: 2003
uprawnienia: liga wojewódzka
Zawierucha  Dariusz    rok ur.: 1970
miasto: Ozorków
rok ukończenia kursu: 2000
uprawnienia: liga wojewódzka
Klasa sędziowska : II
Banaszczyk  Karolina    rok ur.: 1984
miasto: Bełchatów
rok ukończenia kursu: 2011
uprawnienia: liga młodzieżowa
Brzezińska-Pawłowska  Olga    rok ur.: 1988
miasto: Łódź
rok ukończenia kursu: 2013
uprawnienia: liga młodzieżowa
Klimaczak  Bartosz    rok ur.: 1984
miasto: Rawa Mazowiecka
rok ukończenia kursu: 2013
uprawnienia: liga młodzieżowa
Kowalow  Agnieszka    rok ur.: 1992
miasto: Łódź
rok ukończenia kursu: 2011
uprawnienia: liga młodzieżowa
Pawełka  Maciej    rok ur.: 1978
miasto: Wieruszów
rok ukończenia kursu: 2011
uprawnienia: liga młodzieżowa
Pawłowski  Maciej    rok ur.: 1988
miasto: Łódź
rok ukończenia kursu: 2011
uprawnienia: liga młodzieżowa
Pluskota - Jasicka  Katarzyna    rok ur.: -
miasto: Wieluń
rok ukończenia kursu: 2011
uprawnienia: liga młodzieżowa
Rygas  Rafał    rok ur.: 1994
miasto: Łódź
rok ukończenia kursu: 2013
uprawnienia: liga młodzieżowa
Szewczyk  Karolina    rok ur.: 1990
miasto: Łódź
rok ukończenia kursu: 2013
uprawnienia: liga młodzieżowa
Wdowiak  Agnieszka    rok ur.: 1993
miasto: Łódź
rok ukończenia kursu: 2013
uprawnienia: liga młodzieżowa
Klasa sędziowska : KANDYDACI
Chudzik  Nikodem    rok ur.:
miasto: Kluki
rok ukończenia kursu: 2016
uprawnienia: liga młodzieżowa
Dobrowolski  Szymon    rok ur.:
miasto: Łódź
rok ukończenia kursu: 2016
uprawnienia: liga młodzieżowa
Dobrowolski  Dawid    rok ur.:
miasto: Łódź
rok ukończenia kursu: 2016
uprawnienia: liga młodzieżowa
Frączkiewicz  Anna    rok ur.: 1996
miasto: Łódź
rok ukończenia kursu: 2015
uprawnienia: liga młodzieżowa
Kaliszczuk  Mateusz    rok ur.:
miasto: Łódź
rok ukończenia kursu: 2016
uprawnienia: liga młodzieżowa
Kęska  Paulina    rok ur.:
miasto: Sochaczew
rok ukończenia kursu: 2016
uprawnienia: liga młodzieżowa
Kuciapiński  Piotr    rok ur.:
miasto: Piotrków Trybunalski
rok ukończenia kursu: 2016
uprawnienia: liga młodzieżowa
Pacler  Dominik    rok ur.:
miasto: Nieborów
rok ukończenia kursu: 2016
uprawnienia: liga młodzieżowa
Strawiński  Adrian    rok ur.:
miasto: Tomaszów Mazowiecki
rok ukończenia kursu: 2016
uprawnienia: liga młodzieżowa
Sztelak  Patryk    rok ur.:
miasto: Łódź
rok ukończenia kursu: 2016
uprawnienia: liga młodzieżowa
Torbicki  Jarosław    rok ur.:
miasto: Łódź
rok ukończenia kursu: 2016
uprawnienia: liga młodzieżowa
Wlaźlik  Jakub    rok ur.:
miasto: Łódź
rok ukończenia kursu: 2016
uprawnienia: liga młodzieżowa



 
 
Łódzki Związek Piłki Siatkowej
al. Bandurskiego 7, lokal 49
94-020 Łódź
wejście P03, poziom -1
tel: 509-022-701   e-mail: biuro@siatka-lodzkie.pl